ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ: ΣΥΜΒΟΥΛΟ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ Β. ΕΛΛΑΔΟΣ – ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ

1282

Κύρια Καθήκοντα:

  • Πώληση αγροτικών μηχανημάτων και επίτευξη στόχου πωλήσεων.
  • Ανάπτυξη δραστηριότητας.
  • Διάγνωση και ανάλυση αναγκών πελατών.
  • Ανάπτυξη νέου πελατολογίου.
  • Έρευνα αγοράς του ανταγωνισμού.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ/ΤΕΙ, Τεχνικής κατεύθυνσης
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2-5 ετών σε αντίστοιχη θέση.
  • Πελατοκεντρική αντίληψη και ικανότητα δημιουργίας σχέσεων εμπιστοσύνης.
  • Δυναμική προσωπικότητα, με επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες.
  • Διαθεσιμότητα ταξιδιών.
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας (τεχνική ορολογία).
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ (MS Office).
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους).

Ο Όμιλος προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Δυνατότητα συνεχούς επιμόρφωσης.
  • Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης σε ένα άριστο περιβάλλον εργασίας.

Για την αποστολή βιογραφικών σημειωμάτων παρακαλούμε όπως χρησιμοποιήσετε την ειδικά διαμορφωμένη φόρμα στην επίσημη ιστοσελίδα του Ομίλου μας :

www.saracakis.gr/αποστολή-βιογραφικού

Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια