ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟ /ΔΙΑΓΝΩΣΤΗ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ – ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ

1314

Κύρια Καθήκοντα:

    • Εκτέλεση μηχανολογικών και ηλεκτρολογικών διαγνώσεων και εργασιών  σε επαγγελματικά οχήματα.

Απαραίτητα Προσόντα:

    • Απόφοιτος ΤΕΙ ή Τεχνικής Επαγγελματικής Σχολής ειδικότητας  Ηλεκτρολόγου – Μηχανικού Οχημάτων.
    • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση στον τομέα των επαγγελματικών οχημάτων – μηχανημάτων.
    • Πελατοκεντρική αντίληψη, εργατικότητα, ομαδικό πνεύμα, συνέπεια και εστίαση στο αποτέλεσμα.
    • Καλή γνώσης της Αγγλικής γλώσσας.
    • Καλή γνώση Η/Υ (MS Office).
    • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους).
    • Κατοχή αδείας ασκήσεως επαγγέλματος.
    • Η παρακολούθηση σεμιναρίων ηλεκτρολογίας – μηχανολογίας θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα.

Ο Όμιλος προσφέρει:

    • Αποδοχές αναλόγως προσόντων.
    • Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης σε ένα άριστο περιβάλλον εργασίας.

Για την αποστολή βιογραφικών σημειωμάτων παρακαλούμε όπως χρησιμοποιήσετε την ειδικά διαμορφωμένη φόρμα στην επίσημη ιστοσελίδα του Ομίλου μας :

www.saracakis.gr/αποστολή-βιογραφικού

Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια