ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ: Β.ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΜΗΧΑΝΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ – ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ

790

Ο κάτοχος της θέσης θα αναφέρεται στον Προϊστάμενο του Συνεργείου και τα κύρια καθήκοντά του θα είναι τα εξής:

Κύρια Καθήκοντα:

  • Διάγνωση και επιδιόρθωση μηχανολογικών βλαβών μηχανών θαλάσσης (diesel έσω-έξω & drives)
  • Εφαρμογή τεχνικών πληροφοριών και συντήρηση εξοπλισμού

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Τεχνικής Επαγγελματικής Σχολής ειδικότητας Μηχανικού Μηχανών Θαλάσσης
  • Προϋπηρεσία 1- 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Επιθυμητή εξειδίκευση στις επισκευές κινητήρων diesel & drives
  • Πελατοκεντρική αντίληψη,ομαδικό πνεύμα εργασίας και συνέπεια
  • Επιθυμητή η γνώση της Αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά)
  • Επιθυμητή η γνώση Η/Υ (MS Office).
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους)

Ο Όμιλος προσφέρει:

    • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
    • Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης σε ένα άριστο περιβάλλον εργασίας.

Για την αποστολή βιογραφικών σημειωμάτων παρακαλούμε όπως χρησιμοποιήσετε την ειδικά διαμορφωμένη φόρμα στην επίσημη ιστοσελίδα του Ομίλου μας:

www.saracakis.gr/αποστολή-βιογραφικού

Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια