ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ: ΑΓΓΕΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ – WORDBRIDGE

1931

Αγγελία Οικονομικής Διεύθυνσης – Η αποστολή βιογραφικών παρακαλούμε να γίνει στο info@worldbridge.gr αναφέροντας στο τίτλο του μηνύματος(subject email) το εξής CODE CREDIT080821 μέχρι τις 30/11/2021.

Η εταιρεία Paylink, κύριος αντιπρόσωπος της Western Union στην Ελλάδα, της μεγαλύτερης εταιρείας παγκοσμίως στον χώρο της ηλεκτρονικής μεταφοράς χρημάτων, ζητά να εντάξει στο δυναμικό της:

Ένα Στέλεχος Οικονομικής Διεύθυνσης με ημιαπασχόληση στα γραφεία της εταιρείας στην Αθήνα.

Η θέση υπάγεται στην Οικονομική Διεύθυνση με κύριες αρμοδιότητες τις ακόλουθες:

  • Καταχώρηση/επαλήθευση εγγραφών στις Εμπορικές/Λογιστικές εφαρμογές
  • Παρακολούθηση και έλεγχος κινήσεων των Τραπεζικών Λογαριασμών

Το ενδεικτικό ωράριο εργασίας έχει ως εξής:

  Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
Ώρες Θέση 1 17:00-21:00 17:00-21:00   17:00-21:00 17:00-21:00 13:00-21:00
Ώρες Θέση 2 09:00:13:00 09:00:13:00 09:00:13:00 09:00:13:00 09:00:13:00 09:00-13:00

Οι θέσεις θα καλύψουν ανάγκες μέχρι και τον Ιούνιο του 2022,  εφόσον όμως υπάρξει επιχειρησιακή ανάγκη   θα παραταθεί η εργασιακή σχέση.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Φοιτητής ή Τελειόφοιτος ΑΕΙ/ ΑΤΕΙ ( ιδανικά σε οικονομική κατεύθυνση) μέχρι 30 ετών
  • Δεν απαιτείται κάποια προηγούμενη εργασιακή εμπειρία
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Καλή γνώση ΗΥ και MS Excel
  • Άνεση στην επικοινωνία (τηλεφωνική/προφορική/γραπτή)
  • Προσανατολισμό στο αποτέλεσμα
  • Ομαδικό πνεύμα

Προσφέρεται:

Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον και ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βάσει προσόντων με πλήρη ιατροφαρμακευτική κάλυψη.

Εφόσον ζητηθεί από τον ενδιαφερόμενο, η ενασχόληση σε αυτή την θέση μπορεί να χρησιμοποιηθεί και ως πρακτική άσκηση.

Όλες οι αιτήσεις θα εξετασθούν με απόλυτη εχεμύθεια.