ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ: Υπεύθυνος/η Μισθοδοσίας

Περιγραφή θέσης:

  • Έκδοση μισθοδοσίας και διαχείριση των σχετικών υποχρεώσεων που απορρέουν προς τους κρατικούς φορείς.
  • Παρακολούθηση των εξελίξεων της εργατικής και ασφαλιστικής νομοθεσίας, ενημέρωση και εφαρμογή αυτών.
  • Συμμετοχή και υποστήριξη τουτμήματος HR σχετικά με τα θέματα που αφορούν την εργατική και ασφαλιστική νομοθεσία.
  • Προετοιμασία αναφορών, αναλύσεων και στατιστικών που αφορούν τα στοιχεία της μισθοδοσίας.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ Οικονομικής Κατεύθυνσης.
  • Προϋπηρεσία 2-3 έτη σε έκδοση μισθοδοσίας.
  • Άριστη γνώση εργατικής και ασφαλιστικής νομοθεσίας.
  • Άριστη γνώση Η/Υ, MS Office (κυρίως προγράμματος Excel). Γνώση χειρισμού λογισμικού Epsilon Μισθοδοσία θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας.
  • Ικανότητες οργάνωσης και αποτελεσματικής διαχείρισης εργασιών.​​

Παροχές:

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον.
  • Συνεχής εκπαίδευση.
  • Δυνατότητες εξέλιξης.
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών.